Kaustade kasutamine failide organiseerimiseks

iDevice ikoon Eelteadmised

Arvutis kasutatavad programmid ja dokumendid paiknevad kõvakettal. Igal failil on oma nimi. Failid on grupeeritud kaustadesse. Kasutaja poolt salvestatud failid paiknevad kaustades Minu dokumendid (My Documents), Minu pildid (My Pictures) või Minu muusika (My Music), mis avanevad Start-menüü samanimeliste korraldustega. Korraldus Minu viimatised dokumendid (My Recent Documents) loetleb üles viimati avatud dokumendid ja annab võimaluse neid otse menüüst avada.

Topeltklõps aknas oleval või kaustaikoonil avab järgmise vaate kas samas või uues aknas. Topeltklõps dokumendi- või programmiikoonil käivitab programmi (avab programmiakna), avades ka vastava faili.

NB! Dokumentide ja muude failide salvestamisel pakub programm sulle salvestamise kohaks kausta Minu dokumendid
(My Documents). See on väga hea koht kõigi oma failide hoidmiseks ja seetõttu hoia kõiki oma loodud dokumente just kaustas Minu dokumendid (My Documents), kui sul just ei ole väga head põhjust oma faile kuskil mujal, turvalisemas kohas hoida.

NB! Igal arvuti kasutajal, kes on oma kasutajanimega sisse loginud, on oma isiklik Minu dokumendid (My Documents) kaust, nii et erinevate kasutajate dokumendid ja muud failid ei lähe segamini.